Cam Filmi Modelleri Hakkında

Cam Filmi Modelleri

Cam filmleri her koşulda hayatınıza katkıda bulunacak makul maliyetli kurtarıcılardır. Aynalı Cam Filmi olarak sizlere birçok farklı alanda kullanabileceğiniz çeşitte cam filmleri sunuyoruz. Modellere bakacak olursak:

  • Aynalı cam filmi
  • Buzlu cam filmi
  • Dekoratif cam filmi
  • Şeffaf cam filmi
  • Güvenlik cam filmi
  • Kumlama cam filmi
  • Özel tasarımlı cam filmi-
  • Renkli cam filmi

Bunları örnek verebiliriz. Her birinin kullanım alanı farklı olabileceği gibi bazılarını bir arada da kullanabilirsiniz. Örneğin ofis veya işletmelerinize şeffaf cam filmi ve güvenlik cam filmini birlikte camlarınıza uygulatıp konfor ve güvenliğinizi bir arada güçlendirebilirsiniz.

Şimdi hangi modelin nerede yoğun kullanıldığına bakalım.

Cam Filmi Modellerinin Kullanım Alanları

Aynalı cam filmleri genellikle her alanda kullanılabilmekte fakat çoğunlukla ofisler, işletmeler, ibadet yerleri gibi gizliliğin daha esas olduğu alanlarda tercih edilir.

Buzlu cam filmi modeli vitrinlerde, ofislerin ara bölmelerinde, mutfak camlarında, binaların dış alanlarında, ofislerde sıklıkla tercih edilir.

Dekoratif cam filmi ise çocuk odalarının pencerelerinde, kreş ve anaokulu camlarında, çocuk kurs merkezlerinin camlarında yani genel olarak daha canlı ve eğlenceli bir görünüm için çocukların bulunduğu ortamlarda kullanılır.

Şeffaf cam filmi her alanda kullanılabilme özelliğine sahiptir. Güneşin zararlı ışınlarını kırıcı etkisi ve özellikle şeffaf olmasıyla öne çıkmakta ve bir nevi görünmez kalkan görevi görmektedir. Ev, iş yeri, okul, kurs merkezleri ve daha birçok alanda kullanılabilir.

Güvenlik cam filmleri adından da anlaşılacağı üzere güvenliğin üst seviyeye çıkarılmak istendiği alanlarda yoğun olarak kullanılmaktadır. Buna en iyi örnek dışı camlarla çevrili bir ofis olabilir.

Kumlama cam filmleri ise bulanık bir görünüm kazandırarak dışarıdan içerinin içeriden dışarının görünmesini engellemek için kullanılmaktadır. Kullanım alanlarından birkaçına duşa kabinler, kapı kaplamalar, ofis bölmeleri ve mağaza vitrin bölmeleri örnek verilebilir.

Özel tasarımlı cam filmleri genel olarak eğitim merkezleri, iş yerleri, kreşler, rehabilitasyon merkezi gibi alanlarda tercih edilir.

Cam Filmi Modellerinin Fiyat Aralığı

Aynalı Cam Filmi sizlere sunduğu cam filmi modellerinde en yüksek kaliteyi hedeflemektedir. Fiyatlandırma aralığı ise seçtiğiniz model ve uygulama yaptırdığınız alana göre değişmektedir.

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHemen Arayın