Ofis Cam Filmi

Mimarların bir yapıyı tasarlarken dikkat ettikleri en önemli detay, yapı içerisindeki yaşam alanlarının güneş ışığı ve ısısından en üst seviyede yararlanmasıdır. Bu durum kış aylarında dondurucu yaz aylarında ise bunaltıcı olabiliyor. Bu gibi durumlarda yaşam alanlarını aşırı sıcak ve soğuklardan koruyabilmek için klima ve çeşitli ısıtma cihazlarına ihtiyaç duyuyoruz. Bu aşamada bu cihazlar ihtiyacı karşılarken bizlere zarar verebiliyor ve bu noktada cam filmleri imdadımıza yetişiyor. Ofis Cam filmi kullanarak hem faturadan kar edip hem de kullanılan cihazların yan etkilerinde kurtulabilirsiniz. Tabi ki iklimlendirme cihazlarını tamamen kullanmayı kesin demiyoruz fakat olabildiğince az kullanmanızı öneriyoruz.

Ofis Cam Filmi Nedir?

Son yıllarda ofis cam filmi kaplaması giderek yaygınlaştı ve her kesim tarafından kullanılmaya başlandı. İnşaat sektöründe önemli bir yere sahip olan cam filmleri, kullanım alanı olarak da oldukça geniş bir yelpazeye sahiptir. Gerek ısı ve ses yalıtımı, gerek güvenlik gerekse de dekoratif amaçlı kullanılan cam filmleri her türlü ihtiyaca yanıt verebilmektedir.

Ofis Cam Filmi Çeşitleri

Ofis cam filmi çok sayıda önemli kazanımı sunan bir yapı malzemesidir. Bundan dolayı çok sayıda farklı özelliği içeriğinde barındırmaktadır. Bu noktada ofis cam filmi olarak kullanılan cam filmi türleri ve özellikleri aşağıdaki gibidir.

  • Aynalı cam filmi: Günümüzde en çok tercih edilen modellerden biridir. Dışarıdan bakıldığı zaman ayna gibi durur dışarıdan içerisi kesinlikle görülmez.
  • Buzlu cam filmi: Oldukça kullanışlı olan bu model ayrıca estetik açıdan da güzel durur. Dışarıdan içeriye bakanlar içeriyi göremez.
  • Kumlama cam filmi: Bu model suyla rahatlıkla camın üzerine yapıştırılır. Bu modelle şirket logonuzu camların üzerine işletebilirsiniz.
  • Dekoratif cam filmi: Ofisinizin farklı bir atmosfere sahip olmasını istiyorsanız bu modelleri tercih edebilirsiniz.
  • Şeffaf cam filmi: Firma logonuzu cama kazıtmak ve bunu da yaparken camların hala şeffaf görülmesini istiyorsanız bu cam filmi tam size göre.

Ofis Cam Filmi Kullanım Alanları

Ofis cam filmi kullanım alanları olarak ilk akla gelen elbette ofislerdir. Fakat bu cam filmleri apartman, fabrika, hastane, AVM, okul, otel, plaza, yurt, rezidans gibi alanlarda ihtiyaç doğrultusunda rahatlıkla kullanılabilir.

OfisCam Filminin Avantajları

  • Ofis cam filmi enerji maliyetlerini ve CO2emisyonlarınıazaltmak için mantıklı bir yoldur yani düşük maliyetli enerji tasarrufu sağlar. Yapı güvenliğini arttırır, aylık ısıtma ve soğutma maliyetlerini asgariye indirebilmek için firma sahiplerine yardımcı olmak için tasarlanmıştır.
  • Cam filmleri bir yapının gölgeli ve güneşli alanları arasındaki sıcaklık farkını ayarlamaya yardımcı olur. Ofis personellerinin daha rahat çalışabilmeleri için, yazın serin kışın da sıcak bir ortam sağlar.
  • Güneşin zararlı ışınlarının yol açtığı solma ve karartı, mobilya ve diğer objeler üzerinde eskimeye sebep olur. Cam filmleri bu konuda size ve yapınıza % 100 destek olarak ofis eşyalarınızı uzun seneler koruma altına alır.
  • Afet, kaza, iş kazaları ve saldırılar tehlikeli sonuçlara sebep olabilir. Cam filmleri özellikle maddi hasar ve yaralanma riskini ciddi anlamda azaltır. Dışarıdan gelebilecek darbelere karşı camı tek bir bütün olarak tutarak camın parçalara ayrılmasını engeller.
  • Ofis cam filmi görsel çirkinliğin önüne geçerek bulunduğu alanın daha güzel bir görünüm kazanmasını sağlar.

Ofis Cam Filmi Fiyatları

Ofis cam filmi fiyatları cam filmi çeşitleri dolayısıyla değişkenlik gösterebilir. Cam filmlerinin kullanılacağı camların ebatları kısmi ya da tam bir uygulamanın yapılıp yapılmayacağı da fiyatı etkiler. Fiyat uygulama alanına göre farklılık gösterse de sağladığı avantajlar dolayısıyla tercih edilmektedir. Özellikle daha az bir masraf gerektiren bir işyerine sahip olmak sadece cam filmleriyle mümkün hale gelebilmektedir. Ofis cam filmi uygulamasını yaptırmak mı istiyorsunuz? www.aynalicamfilmi.net internet sitesinden yüksek kalitede ofis cam filmi malzemesi edinerek; söz konusu uygulamayı oldukça uygun fiyatlı ve kaliteli bir şekilde yaptırabilirsiniz.

Call Now ButtonHemen Arayın